wróć do wiadomości


[anime] Znana dokładna data premiery Burn the Witch!

Ujawniona została dokładna data wydania odcinka specjalnego opartego na mandze pobocznej autorstwa Tite Kubo, „Burn the Witch”. Obraz zadebiutuje w japońskich kinach 2 października 2020 roku i będzie wyświetlany przez dwa tygodnie. Dodatkowo tego samego dnia, w japońskich serwisach streamingowych, pojawi się edycja specjalna odcinka z kilkoma zmienionymi w porównaniu z wersją kinową scenami. Wersja internetowa podzielona będzie na trzy części, więc można się spodziewać produkcji około 60-minutowej. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 20.08.2020

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Jujutsu Kaisen, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.