wbijam.pl

Pomoc techniczna

Problem: mimo że klikam na link do odcinka, nie włącza się odtwarzacz.
Rozwiązanie: w pierwszej kolejności należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i odświeżyć stronę. Jeśli problem nie ustępuje, należy sprawdzić w ustawieniach przeglądarki, czy włączona jest obsługa języka Java Script. A w przypadku gdy jest włączony, należy sprawdzić, czy coś nie blokuje skryptów na stronie (na przykład program antywirusowy).

Problem: nie włącza się odtwarzacz CDA.
Rozwiązanie: jest to problem wynikający z ochrony anty-ddosowej serwisu. By CDA mogło sprawdzić, czy nasza przeglądarka nie jest botem, należy przejść na cda.pl, odczekać do załadowania strony, zamknąć ją, i odświeżyć stronę z odtwarzaczem.

Problem: odcinek przycina, strasznie długo się ładuje.
Rozwiązanie: jest to najczęstszy problem, przede wszystkim dotyczy odtwarzacza MP4UP. Głównie występuje w godzinach szczytu, czyli w weekendy, a także w dni robocze od godziny 18 do 23. Najlepiej w takich wypadkach wypróbować któryś z odtwarzaczy o najlepszej przepustowości, polecamy CDA, VK oraz SIBNET. Jeśli problem wciąż występuje, należy sprawdzić aktualną szybkość internetu.

Problem: odcinek w odtwarzaczu MP4UP nie chce się włączyć lub wyświetla się komunikat „The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported”.
Rozwiązanie: błąd wynika z obciążenia serwera. W takim wypadku można: spróbować odświeżyć stronę z odtwarzaczem i chwilę odczekać, aż skrypt ustanowi połączenie z serwerem, i dopiero wtedy włączyć odtwarzanie, lub wypróbować inny odtwarzacz, polecamy CDA, VK ORAZ SIBNET.

Problem: zamiast obrazu widzę zielony/czarny/czerwony ekran.
Rozwiązanie: klikamy prawym przyciskiem myszy na odtwarzaczu, wybieramy ustawienia i odznaczamy przyspieszenie sprzętowe.

Problem: nie wczytują się odcinki na serwerze SIBNET.
Rozwiązanie: odcinki na tym serwerze długo się kodują, więc należy chwilę poczekać (do dwóch godzin).

Problem: odcinek w odtwarzaczu VK co chwilę się wyłącza.
Rozwiązanie: aby oglądać odcinki na tym serwerze, należy utworzyć konto i zalogować się w serwisie społecznościowym vk.com.

Problem: nie pokazuje się odtwarzacz na serwerze VK.
Rozwiązanie: bardzo często przyczyną jest posiadanie przez użytkownika programu antywirusowego Avast, który z nieokreślonych przyczyn blokuje ten serwer. By pozbyć się problemu, należy na czas oglądania wyłączyć dodatek Avast Online Security.

Problem: występują problemy podczas oglądania odcinków w odtwarzaczu D-ON.
Rozwiązanie: prawdopodobną przyczyną są reklamy wyświetlane przez serwer. Należy spróbować kilka razy odświeżyć stronę, a jeśli to nie pomoże, wypróbować inną przeglądarkę (Firofox, Chrome). W ostateczności można kliknąć na link do odcinka w odtwarzaczu i obejrzeć go na stronie serwera.

Problem: pojawia się inny błąd, mam inne pytanie.
Rozwiązanie: proszę zadać pytanie na adres e-mail administratora strony.

Dodano: 03.08.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.