wbijam.pl

Bleach 377 "Wszystko, tylko nie deszcz":


Seria: Bleach seria pierwsza.
Numer odcinka: 377.
Polski tytuł odcinka: Wszystko, tylko nie deszcz.
Japoński tytuł odcinka: everything but rain (everything but rain).
Data premiery: 19.12.2022.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Scar" by Kitani Tatsuya.
Ending: "Saihate" by SennaRin.
Powiązania z mangą: 528-533s01-12.
Opis odcinka: „Po tym, jak Ouetsu Nimaiya uznaje Ichigo za porażkę, chłopak zostaje wyrzucony z Pałacu Króla Dusz i chwilę później stoi już przed swoim domem w Świecie Ludzi. Czując, że nie byłby w stanie spojrzeć rodzinie ani przyjaciołom w twarz, ucieka do Węgorzyka, gdzie dorywczo pracuje. Jednak staje przed nim przebrany za shinigami Isshin i mówi synowi, że nie znając go, nie będzie w stanie naprawić swojego zanpakutou, a następnie zaczyna opowiadać o swojej przeszłości. Prawda o tym, jak spotkali się rodzice Ichigo, zostaje ujawniona! Tamtego dnia również padał deszcz...”.
1708489288
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE d-on [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.