Wybór najlepszego endingu z Bleacha:


Tytuł konkursu: "Wybór najlepszego endingu z Bleacha".
Rozpoczęcie: 11.06.2010.
Zakończenie: 18.06.2010.
Stan: zakończono.
Nagrody: brak.
Opis: wybieramy najlepszy ending z Bleacha. Zapraszam do przypomnienia sobie wszystkich utworów, można je znaleźć tutaj.
Wyniki: zwyciężył najnowszy ending - "Stay Beautiful" w wykonaniu RDIGGY-MO(17%). Na podium znalazły sią także: "Hitohira no Hanabira" by Stereo Pony (10%) oraz "Life is Like a Boat" by Rie Fu (9%).

Pełna tabela wyników:


↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.