Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Bleach

[anime] Bleach 302: "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo".

Już jutro o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę będzie miał 302 odcinek Bleacha zatytułowany: "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 302 "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Przypominam także, że za tydzień czeka nas przerwa świąteczna - odcinek 303 zostanie wyemitowany dopiero po Nowym Roku - 04 stycznia 2011. Według informacji podanych na oficjalnej stronie Bleacha pojawi się w nim nowy ending - "Song for..." by ROOKiEZ is PUNK'D.
I na koniec informacja dla fanów wersji papierowej Bleacha - w tym tygodniu nie został wydany nowy numer Shonen Jumpa, a co za tym idzie - nie będzie też nowego rozdziału mangi.

Dodano: 20.12.2010

[anime] Bleach 301 i zapowiedź noworocznego odcinka specjalnego.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę będzie miał 301 odcinek Bleacha zatytułowany: "Ichigo traci ducha walki?! Oczekiwania Gina". Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 301 "Ichigo traci ducha walki?! Oczekiwania Gina".
Pojawiły się także informacje o kilku kolejnych odcinkach - za tydzień czeka nas kolejny ep oparty na mandze, jego tytuł to "Ostateczna forma Getsugi Tenshou?! Trening Ichigo". Za dwa tygodnie będzie przerwa świąteczna, a tuż po Nowym Roku, 04 stycznia 2011, będziemy mogli zobaczyć odcinek specjalny (czyli filler) noszący tytuł "Świat ludzi i shinigami. Noworoczny odcinek specjalny". Na razie nic nie wskazuje na to, by studio miało nas poczęstować dłuższą serią zapychaczy. Możliwe, że takowe zostaną nadane dopiero po zakończeniu arcu z Aizenem.
I na koniec informacja dla fanów wersji papierowej Bleacha - w poniedziałek do sprzedaży trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 431.

Dodano: 14.12.2010

[anime] Bleach 300 "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!".

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 300 odcinek Bleacha zatytułowany: "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!". Po krótkiej, dwuodcinkowej przerwie na fillery promujące film, akcja serii TV znów wraca do wydarzeń z mangi. Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 300 "Urahara wkracza do walki! Powstrzymać Aizena!".
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 430.

Dodano: 07.12.2010

[anime] Odcinek 299 - czyli wprowadzenie do filmu kinowego.

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 299 odcinek Bleacha zatytułowany: "Nowy film już w kinach! Wstęp do 'Rozdziału w piekle'". Jest to drugi i ostatni zapychacz mający na celu promowanie najnowszego filmu kinowego Bleacha. Akcja odcinka 299, w przeciwieństwie do poprzedniego zapychacza, jest powiązana z filmem (wprowadzenie). Epizod w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie można również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 299 "Nowy film już w kinach! Wstęp do 'Rozdziału w piekle'". Przypominam, że już za tydzień akcja anime wraca do wydarzeń z mangi.
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi Bleach. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 429.

Dodano: 30.11.2010

[filmy kinowe] Nowe materiały promujące film.

W związku ze zbliżającą się premierą czwartego filmu kinowego Bleacha, w najnowszym openingu i endingu serii TV tradycyjna animacja została zastąpiona migawkami z filmu. Trzeba przyznać, że animacja robi wrażenie. Jeśli tylko fabuła okaże się wciągająca, a na to wygląda, to czeka nas najlepszy film kinowy Bleacha. Zresztą zobaczcie sami: Bleach Movie 4: "The Hell Chapter".

Dodano: 23.11.2010

[anime] Pierwszy z fillerów promujących film.

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 298 odcinek Bleacha zatytułowany: "Film! Święto! Festiwal filmów shinigamich". Jest to pierwszy z dwóch zapychaczy mających na celu promowanie najnowszego filmu kinowego Bleacha: "Rozdziału w piekle", który trafi na ekrany japońskich kin już 4 grudnia. Niestety, jak to zwykle bywa, polscy fani Bleacha obejrzą go dopiero po wydaniu DVD, czyli kilka miesięcy po premierze. Na szczęcie ze zwykłymi odcinkami TV nie ma takiego problemu i możemy się nimi cieszyć już w dniu premiery. Najnowszy odcinek w polskiej wersji językowej pojawi się na stronie już dzisiaj w godzinach popołudniowych. Na odpowiedniej podstronie może również zobaczyć jego zapowiedź: Bleach 298 "Film! Święto! Festiwal filmów shinigamich". Za tydzień czeka nas kolejny filler, jednak od odcinka 300 akcja anime znów wróci do wydarzeń z mangi.

Dodano: 23.11.2010

[anime] "Ichigo kontra Gin" już dzisiaj na stronie.

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 297 odcinek Bleacha zatytułowany: "Miecz zmieniający swoją długość?! Ichigo kontra Gin". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się na stronie dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 297 "Miecz zmieniający swoją długość?! Ichigo kontra Gin". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
W poniedziałek do rąk fanów trafił kolejny numer Shonen Jumpa, a razem z nim najnowszy chapter mangi Bleach. Gdy tylko rozdział zostanie przetłumaczony, będzie go można znaleźć tutaj: manga Bleach - rozdział 427.

Dodano: 16.11.2010

[anime] Premiera Bleach 296, informacje o nowych odcinkach.

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 296 odcinek Bleacha zatytułowany: "Szokująca prawda. Tajemnicza siła Ichigo". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 296 "Szokująca prawda. Tajemnicza siła Ichigo". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
Na oficjalnej stronie stacji TV nadającej Bleacha zostały opublikowane tytuły i daty nadania kilku najbliższych odcinków. Wynika z nich, że odcinki 298 oraz 299 będę fillerami promującymi najnowszy, czwarty już film kinowy Bleacha - "Rozdział w piekle" - który na ekrany kin trafi już 04 grudnia. Na szczęcie już od odcinka 300 akcja znów będzie oparta na mandze. Więcej informacji o odcinkach znajdziecie w kalendarzu powyżej oraz w dziale "Pierwsza seria".

Dodano: 09.11.2010

[anime] Bleach 295 "To pułapka! Wyreżyserowana walka".

Dzisiaj o godzinie 18:00 (10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 295 odcinek Bleacha zatytułowany: "To pułapka! Wyreżyserowana walka". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 295 "To pułapka! Wyreżyserowana walka". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!
W tym tygodniu pojawi się także nowy rozdział mangi, gdy już zostanie przetłumaczony, odpowiedni link znajdziecie tutaj: rozdział 425.

Dodano: 02.11.2010

[anime] Premiera 294 odcinka Bleacha.

Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 294 odcinek Bleacha zatytułowany: "Przeciwnik, którego nie można trafić? Uwięziony Genryuusai!". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 294 "Przeciwnik, którego nie można trafić? Uwięziony Genryuusai!". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!

Przypominam również, że w tym tygodniu ponownie, po dwutygodniowej przerwie, pojawi się nowy chapter mangi Bleach oznaczony numerem 424 - rozdział ma swoją premierę jutro, a link do wersji przetłumaczonej znajdzie się na stronie prawdopodobnie w czwartek - znajdziecie go tutaj: rozdział 424.

W końcu pojawił się pierwszy trailer zapowiadający czwarty film kinowy Bleacha - "Rozdział w piekle", który będzie miał swoją premierę w japońskich kinach już 4 grudnia 2010. Zapraszam do oglądania na podstronę z filmem: Bleach Movie 4: "The Hell Chapter".

Dodano: 26.10.2010

[anime] Bleach 293 "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya".

Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji swoją premierę miał 293 odcinek Bleacha zatytułowany: "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya". Filmik z przetłumaczonymi na polski napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można obejrzeć zapowiedź epizodu: Bleach 293 "Miecz wściekłości! Rozjuszony Hitsugaya". Kolejna część Bleacha już za tydzień, zapraszamy!

Chciałbym Was również zachęcić do korzystania z nowej funkcjonalności naszej strony - na podstronie z odcinkiem można znaleźć akapit zatytułowany "Powiązania z mangą". Zamieszczamy tam dokładne numery rozdziałów mangi (z dokładnością do jednej strony), na których dany odcinek został oparty. Warto pamiętać, że nieraz te same wydarzenia są w mandze przedstawione w nieco inny, bardziej rozwinięty sposób, dlatego też polecam Wam po objerzeniu każdego odcinka przejrzeć również wersję papierową tych samych wydarzeń.

Dodano: 19.10.2010

[anime] Bleach 292 "Połączone siły shinigamich kontra Aizen".

Dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji został nadany 292 odcinek Bleacha zatytułowany: "Połączone siły shinigamich kontra Aizen". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na odpowiedniej podstronie można znaleźć zapowiedź: Bleach 292 "Połączone siły shinigamich kontra Aizen".

Wraz z dzisiejszym odcinkiem pojawił się nowy opening i ending. Utwór do filmiku rozpoczynającego wykonała grupa SID, znana między innymi z endingu do anime FMA: Brotherhood zatytułowanego "Uso". Utwór użyty w najnowszy openingu Bleacha to ich najnowszy singiel "Ranbu no Melody". Natomiast piosenka użyta w endingu nosi tytuł "Last Moment" i została wykonana przez kapelę SPYAIR. Poniżej linki do odpowiednich podstron:
Opening 13 - "Ranbu no Melody" by SID.
Ending 25 - "Last Moment" by SPYAIR.

Dodano: 12.10.2010

[anime] Bleach 291.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 291 odcinek Bleacha zatytułowany: "Rozpaczliwa walka z Aizenem! Forma shikai Hirako". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Już teraz na podstronie z odcinkiem można znaleźć zapowiedź:

(Bleach 291 "Rozpaczliwa walka z Aizenem! Forma shikai Hirako").

Dodano: 05.10.2010

[anime] Premiera 290 odcinka Bleacha.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 290 odcinek Bleacha zatytułowany: "W imię sprawiedliwości?! Człowiek, który opuścił Shinigamich". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Zapraszamy również na galerię na żywo, dodawanie obrazków rozpocznie się wraz z nadawaniem odcinka w tv - o godzinie 11:00. Już teraz na podstronie z odcinkiem można znaleźć zapowiedź:
(Bleach 290 "W imię sprawiedliwości?! Człowiek, który opuścił Shinigamich").

Dodano: 28.09.2010

[anime] Bleach - odcinek 289 "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty".

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 289 odcinek Bleacha zatytułowany: "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty". Odcinek z polskimi napisami pojawi się dzisiaj w późnych godzinach popołudniowych. Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 289 "Byakuya kontra Kenpachi?! Pojedynek rozpoczęty").

Dodano: 12.10.2010

[anime] Bleach - odcinek 288.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 288 odcinek Bleacha zatytułowany: "Shinigami wyciągają asa z rękawa! Ichigo, nadchodzi decydujące starcie". Po zeszłotygodniowej przerwie na filler, który powstał z 10 roczincy ukazywania się mangi Bleach, w dzisiejszym odcinku ponownie zobaczymy kontynuację wydarzeń z mangi. Czy Ichigo zdąży na czas wrócić do Karakury i odwrócić losy nierównego pojedynku z Aizenem? Jak wypadną dwaj kapitanowie, Byakuya i Kenpachi, w starciu z olbrzymim Yammim, który w swojej zmienionej formie jest przecież najpotężniejszym z Arrancarów? Poznaj odpowiedzi na te pytania, oglądając już dzisiaj kolejny odcinek Bleacha. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 288 "Shinigami wyciągają asa z rękawa! Ichigo, nadchodzi decydujące starcie").

Dodano: 14.09.2010

[anime] Bleach - odcinek 287: "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa".

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 287 odcinek Bleacha zatytułowany: "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa". Niestety, będzie to odcinek niezwiązany z mangą. Jest to jednak jednorazowy występek studia i od kolejnego odcinka akcja wróci do wydarzeń z mangi - na razie nie będziemy musieli oglądać dłuższej serii zapychaczy. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 287 "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa").

Dodano: 07.09.2010

[anime, strona] Bleach 286 oraz nowości na stronie.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 286 odcinek Bleacha zatytułowany: "Powrót Ichigo, obrona Karakury". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy do oglądania tutaj: Bleach 286 "Powrót Ichigo, obrona Karakury". A już za tydzień czeka nas filler, czyli odcinek niepowiązany z mangą. Prawdopodobnie po nim akcja wróci do wydarzeń z komiksu rysowanego przez Kubo Tite.

Strona została wzbogacona o nowy dział - filmiki wykonane we flashu. Została dodana także nowa gra - można w nią zagrać tutaj: Bleach Versus.

Dodano: 31.08.2010

[filmy kinowe] Ichigo uda się do piekła!

Znana jest oficjalna data premiery czwartego filmu kinowego Bleacha - "Rozdział w piekle", który trafi na ekrany japońskich kin 04 grudnia 2010 roku. Wiadomo już, że akcja będzie działa się w piekle, czyli miejscu, które nie zostało do tej pory pokazane nawet w mandze! Prace nad filmem nadzoruje Tite Kubo, czyli mangaka, który stworzył Bleacha. Prawdopodobnie chce, by inferno wyglądało tak samo, jak zostanie w przyszłości przedstawione w mandze. Już teraz możecie obejrzeć wprowadzenie do filmu, zapraszam na odpowiednią podstronę: Film kinowy Bleach 04: "Rozdział w piekle". Jeśli ktoś nie widział trzech wcześniejszych filmów, można je znaleźć tutaj (w tej chwili dostępne są tylko dwa filmy - drugi i trzeci - pierwszy będzie dostępny na dniach): Film Bleach 01 "Niczyje wspomnienia", Film Bleach 02 "Rebelia na diamentowej pustyni", Film Bleach 03 "Spłowiałe do czerni".

Dodano: 13.08.2010

[anime] Z początkiem września ruszają fillery.

Niestety, według oficjalnych informacji odcinek 287 "Wątek poboczny, Ichigo i magiczna lampa", który zostanie nadany 07.09.2010, rozpocznie serię zapychaczy.

Dodano: 11.08.2010

[anime] Bleach - odcinek 282.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 282 odcinek Bleacha zatytułowany: "Siła duszy! Atak wilków". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 282 "Siła duszy! Atak wilków").

Dodano: 03.08.2010

[anime] Bleach - odcinek 281.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 281 odcinek Bleacha zatytułowany: "Korona kłamstw, uraza Barragana". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 281 - zobacz).

Dodano: 27.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 280.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 280 odcinek Bleacha zatytułowany: "Hisagi i Tousen, moment rozstania". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami.

Zapraszamy do oglądania tutaj: (Bleach 280 - zobacz).

Dodano: 20.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 279.

Już dzisiaj, wraz z odcinkiem 279, pojawi się nowy ending - zaraz po emisji odcinka będzie go można obejrzeć tutaj: "Echoes" Universe. Zapraszamy również na godzinę 11:00 na galerię na żywo, nieco później pojawi się odcinek w wersji RAW, a w godzinach popołudniowych epizod z polskimi napisami. Niecierpliwi mogą już teraz zobaczyć zapowiedź odcinka. Przejdź do podstrony: Bleach 279 "Hirako i Aizen - spotkanie przeznaczenia".

Dodano: 13.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 278.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 278 odcinek Bleacha zatytułowany: "Koszmar powraca, odrodzenie Espady". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 278 - zobacz). Już teraz można zobaczyć krótki filmik zapowiadający odcinek.
Uległa zmianie data premiery nowego endingu, który pojawi się dopiero po odcinku 279, a nie, jak wcześniej pisaliśmy, po odcinku 278.

Dodano: 06.07.2010

[anime] Bleach - odcinek 277.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 277 odcinek Bleacha zatytułowany: "Punkt kulminacyjny! Kyouraku kontra Starrk!". Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 277 - zobacz). Już teraz można zobaczyć krótki filmik zapowiadający odcinek.
Przypominam także, że już w następnym odcinku pojawi się nowy endind - utwór "Echoes" wykona universe. Są też znane tytuły oraz daty wydania kolejnych odcinków, możecie się z nimi zapoznać w kalendarzu powyżej.

Dodano: 29.06.2010

[endingi] Ending 24: "Echoes" universe.

Od 278 odcinka anime będziemy mogli oglądać nowe "zakończenie" odcinków Bleacha. Utwór do endingu wykona zespół universe, a jego tytuł to "Echoes". Przejdź do strony z endingiem (ending 24).

Dodano: 24.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 276.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 276 odcinek Bleacha zatytułowany: "Śmierć po jednym ciosie; bankai Soi Fon!". Zobaczymy w nim kontynuację walki Soi Fon i Omaedy przeciwko Barraganowi Luisenbarnowi. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 276 - zobacz).

Dodano: 22.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 275.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej powoli się rozkręcają, Japonia wygrała swój pierwszy mecz (z Kamerunem 1:0). Mam nadzieję, że w przerwie między meczami znajdziecie chwilę czasu na obejrzenie kolejnych odcinków Bleacha.
Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 275 odcinek Bleacha zatytułowany: "Zbliżający się oddech śmierci; król, który panuje nad śmiercią!". Zobaczymy w nim m.in. walkę Soi Fon i Omaedy przeciwko Barraganowi Luisenbarnowi, czyli Espadzie numer 2. Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Zapraszamy (Bleach 275 - zobacz). Przypominam także, że trwa konkurs na najlepszy ending, zapraszamy do głosowania tutaj.

Dodano: 15.06.2010

[konkursy] Wyniki konkursu oraz nowa sonda.

Pierwszy konkurs dobiegł końca - przypominam, że wybieraliśmy w nim najlepszy opening z Bleacha. Po bardzo zaciętej walce, w której wzięło udział aż 899 użytkowników, nie udało się wyłonić jednego, najlepszego openingu Bleacha... Do samego końca łeb w łeb szły trzy piosenki, miażdżąc przy okazji konkurencję: "Ichirin no Hana", "Rolling star" oraz "chAngE". Pod sam koniec głosowania na czoło wysunęły się nieznacznie pierwszy i trzeci z tych utworów, tak więc końcowa kolejność wygląda następująco: na najwyższym stopniu podium ex aequo "Ichirin no Hana" w wykonaniu High and Mighty Color oraz najnowszy opening Bleacha "chAngE" autorstwa miwy (oba utwory uzyskały po 159 głosy, 18%); na najniższym stopniu podium stanął "Rolling star" w wykonaniu YUI. Całą tabelkę z wynikami można zobaczyć tutaj. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem wybieramy najlepszy ending. Proszę o zapoznanie się z wszystkimi pozycjami (zobacz), a następnie o zagłosowanie na ending, który najbardziej nam się spodobał (przejdź do strony z głosowaniem).

Dodano: 11.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 274.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 (11 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 274 odcinek Bleacha zatytułowany: "Hitsugaya, samobójczy atak, Zmrożone Niebiosa - Trumna z Setki Kwiatów!". Zobaczymy w nim ciąg dalszy walki kapitana Hitsugai z espadą numer 3 - Tią Halibel (Tia). Od 11:00 zapraszamy na "Galerię na żywo", pojawi się także odcinek w wersji RAW, a nieco później, ale także dzisiaj, odcinek z polskimi napisami. Tak, tak, od tego tygodnia odcinki z polskimi napisami będą pojawiać się w dniu premiery odcinka! Zapraszamy (Bleach 274 - zobacz). Przypominam także, że trwa konkurs na najlepszy opening, zapraszamy do głosowania tutaj.

Dodano: 08.06.2010

[konkursy] Pierwszy konkurs - wybieramy najlepszy opening.

Jak zapewne zauważyliście, na stronie są już dostępne wszystkie openingi i endingi. W związku z tym ogłaszam pierwszy konkurs - wybierzemy najlepszy opening. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale "Konkursy". Ogłaszam także, że nowe konkursy będą pojawiać się w każdy poniedziałek (w niektórych z nich będzie można wygrać ciekawe nagrody).

Dodano: 05.06.2010

[anime] Bleach - odcinek 273.

Już dzisiaj w japońskiej TV premiera 273 odcinka Bleacha: "Szał rekina! Uwolniona forma Halibel". Odcinek zostanie nadany około godziny 18:00 czasu japońskiego (11:00 czasu polskiego). Jeszcze dzisiaj pojawi się na stronie galeria oraz odcinek w wersji RAW (przejdź do podstrony z odcinkiem). Odcinka w wersji polskiej należy się spodziewać już jutro, najprawdopodobniej około godziny 12:00. Zapraszamy.

Dodano: 01.06.2010

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.